Група підтримки для людей з біполярним розладом "БАРвінОК"

Мене звуть Олександр Манюков. Я співзасновник групи (само)підтримки «БАРвінОК» для людей з біполярним афективним розладом, далі БАР, (маніакально-депресивний психоз) та циклотимією у місті Києві.

Я майбутній клінічний психолог. Минулоріч почав вести свою практичну діяльність — консультувати хворих на БАР 1 та 2 типу, а також родичив хворих. Я лише початківець, але я планую будувати кар'єру та допомагати своєму народові жити з психічними розладами, долати їх та будувати своє життя с урахуванням індивідуальних особливостей психіки кожного. Шлях тернистий та непростий, але я маю енергію та ресурси. Маю надійну команду та мережу підтримки.

За статистикою 76-85 % громадян з психічними хворобами, у країнах з низьким та середнім рівнем прибутку, не отримують жодного лікування!!! Це дуже жахлива статистика. Її слід змінювати, що ми й робимо. Інакше від нас нічого не залишиться.

На разі, я працюю над розширенням групи та розшукую хворих на БАР та циклотимію. Також, за любки допоможу та підтримаю родичів. Ми будемо долати причини хвороби, а не наслідки (симптоматику).

Будь ласка, якщо Ви маєте дані захворювання і хочете стати членом групи (само)підтримки, то долучайтеся в до мене в друзі на Фейсбуці або телефонуйте. Мої контактні телефони: +38095 18 16 465, +38096 81 77 976. 

Мені буже приємно допомагати іншим, оскільки я сам маю БАР 1 типу. Я також вчуся жити повноцінним життям і як майбутній фахівець шукаю усі можливі науково-обгрунтовані шляхи до подолання хвороби.

З нетерпінням чекаю на знайомство та зустріч з Вами! Ваш вік, стать та решта речей, які ми не обираємо — не мають для нас значення. Приєднуйтеся!

Разом ми сильніші! Ми велика родина, яка має єднатися, бо спільна робота над подоланням хвороби є доволі результативною практикою.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте